ספר מיקוד הכנה לבגרות בתנך

 ספר המיקוד שחיבר בעז בהוצאת רכס נכתב בשפה ידידותית המתאימה לכל קורא. הספר כתוב באופן תמציתי וענייני, והוא קצר בכמאה עמודים מספרי מיקוד מקבילים. הספר כולל טיפים רבים המגיעים מניסיונו הרחב של בעז כמורה, וכן הרחבות שונות מתחומי ידע משיקים, כגון ארכאולוגיה וחקר התרבויות הקדומות, בהם התמחה בעז בלימודי הדוקטורט שלו. לבסוף, הספר כולל שאלות מקוריות שחיבר בעז ברמות קושי שונות, שנועדו לאתגר את הלומדים ולשפר את מיומנויות החשיבה שלהם, וכך להכין אותם בצורה המיטבית לבחינת הבגרות.

המלצות של תלמידים שהשתמשו בספר:

 שירה: למדתי למתכונת ולבגרות עם המיקודית, הניסוח הפשוט, ההסברים וההפשטה של הסיפור עזרו לי להבין ולהטמיע את החומר. המיקודית מעוצבת באופן מזמין ולא עמוס.

 לי: ניגשתי ללמידה לבגרות מהוססת וכשראיתי את המיקודית הוקל לי. מכיוון שבמיקודית אין הרבה עמודים והם כתובים בכתב גדול, ברור וקריא. שפת הכתיבה פשוטה וניתנת להבנה מידית בצורה הקלה והיעילה ביותר. ללא ספק המיקודית עזרה לי להסתדר עם החומר של הבגרות ולעבור אותה בהצלחה.

 אדר: המיקודית הייתה ברורה מאוד, תאמה את החומר במבחן הבגרות, הייתה מאוד ממוקדת ועיניינית ועזרה לי להוציא ציון גבוה בבגרות!

 אורי: המיקודית של בעז סתוי ברורה וממקדת. היה לי קל ופשוט ללמוד ממנה לבגרות. הסרטונים המצורפים למיקודית הם דרך חדשנית, כיפיית ומאוד מעניינת להבין את החומר וללמוד אותו. השאלות לאורך הספר תאמו את רמת הבגרות ובכך עזרו לי לדעת למה לצפות ואיך להתכונן. המיקודית עזרה לי לעבור את הבגרות בהצלחה ואפילו להוציא ציון גבוה.

הראל: מעטים הספרים, וספרי הלימוד בכלל, שמסוגלים לגרום לקורא להתעניין באמת בנושא הספר, ללמוד מהנושא ואפילו לחקור אודותיו בעצמם. בעז הצליח לעורר אצלי את התשוקה לידע שכל כך חסרה במקצוע התנ"ך, הוא עזר לי ללמוד את החומר ולגמוע עמודים במיקודית כאילו הייתה ספר פנטזיה. תודה בעז, בזכותך הבגרות בתנ"ך הייתה הבגרות המהנה ביותר שעברתי.